درمانهای فردی

درمانهای فردی

هر کسی هر از گاهی با اضطراب عجیب و غریب روبرو می شود ، اما یک اختلال اضطراب واقعی نمی تواند چیزی کمتر از فلج شدن به زندگی روزمره شخص باشد. تفاوت این است که در حالی که اضطراب عادی ممکن است با یک اتفاق ناخوشایند یا ناخوشایند در زندگی همراه باشد. افراد مبتلا به اختلال اضطراب ممکن است احساس کنند که کاملاً از موقعیت ها و سناریوها وحشت دارند که از نظر دیگران هیچ گونه دلیلی برای نگرانی نخواهد بود.
با صحبت کردن با یک روانپزشک متخصص و دارای تجربه فوق العاده اضطراب اضطراب برای کمک به شما در مقابله با اضطراب خود ، می توانید از اختلالی که ممکن است آزادی شما را برای چنین مدت طولانی به سرقت برده ، خلاص شوید. کسانی که به اختلالات اضطرابی مبتلا نیستند ، نمی توانند این احساس را داشته باشند که تمام بدن شما از ترس غرق شود یا ترور را عمدتاً بدون دلیل و بدون هشدار از بین ببرد.

علائم

در حالی که بسیاری از علائم مرتبط با اختلالات اضطرابی آشکار و قابل پیش بینی است ، اما برخی دیگر تمایل به نادیده گرفتن دارند. با صحبت کردن با یک روانپزشک ثبت شده و بسیار با تجربه در زمینه اضطراب شخصی ، به شما کمک می کند تا با اضطراب خود مقابله کنید.

اختلالات اضطرابی از جهات مختلفی آشکار می شود و هیچ دو مورد مشابه نیستند. با این حال ، انواع خاصی از اختلالات اضطرابی وجود دارد که به طور مکرر وجود دارد ، که شامل موارد زیر است:

اختلال اضطراب عمومی

احساس نگرانی و ترس که بدون هیچ گونه ماشه واقعی بروز می کند و می تواند بسیار زیاد باشد ، اغلب در ساعات زیادی از روز ادامه می یابد. ممکن است افکار نگران کننده ای وجود داشته باشد ، علائم جسمی نگرانی مانند ضربان قلب سریع یا نفس کشیدن ، تعریق ، پروانه های معده ، گره در قفسه سینه فرد یا فقط احساس تنش عضلانی و لبه.

اختلال وسواس-اجباری (OCD) 

رفتارها یا افکار تکراری و پریشان کننده شاخصهای اصلی OCD هستند. این افکار یا رفتارها می تواند در مورد بهداشت ، امنیت ، پاکیزگی ، نظم و یا هر چیز دیگری باشد.

اختلال وحشت 

حملات وحشت که از هیچ جا بیرون می آیند و هیچ توضیحی واقعی ندارند ، یا در واقع ممکن است در متن های خاصی رخ دهند. حمله هراس می تواند ضربان قلب سریع ، تنفس سریع عمیق و اغلب حس عمیق ترس را درگیر کند.

اختلال استرس پس از ضربه (PTSD) 

هنگامی که یک فرد در پی یک رویداد / دوره آسیب زا یا پریشانی در زندگی دچار اضطراب مزمن می شود. ممکن است فرد در مورد این رویداد ، فلاش بک لینک ناخواسته را تجربه کند ، با کابوس از خواب بیدار شود ، از موقعیتهایی که آنها را به یاد تروما می اندازد ، بپرهیزد و به طور کلی بیش از حد هوشیار باشد ، همیشه در حاشیه.

فوبیا

اینها معمولاً ترس غیر منطقی از چیزی است که نسبتاً بی ضرر است.

با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

02632234978

ایمیل بزنید

ایمیل بزنید

admin@moshaver-ravanshenas.ir

مشاوره تلفنی
برای هماهنگی کلیک کن
تنظیم زمان مشاوره
مشاوره ازدواج و روابط زوجی
سلام
برای چه ساعتی با مشاور صحبت می کنید ؟