ایجاد اعتماد به نفس 

این کارگاه برای شرکت کنندگان ما بسیار مهم است. ما به زنان و دختران خود در مورد چرخه اعتماد به نفس، چگونگی ایجاد (یا تخریب) اعتماد به نفس و نحوه یادگیری باور به خود را آموزش می دهیم زیرا این اولین قدم برای ایجاد تغییر مثبت در زندگی آنها است. ما تکنیک‌های مختلفی مانند خودگویی مثبت، استفاده از جملات تاکیدی و ژست قدرت را تمرین می‌کنیم و به آن‌ها راهنمایی‌های سریع در مورد چگونگی افزایش فوری اعتماد به نفس خود می‌دهیم.

«هرگز سر خود را خم نکنید. همیشه آن را بالا نگه دارید. مستقیم به دنیا نگاه کن.» هلن کلر

مهارت های ارتباطی
ما همیشه با دیگران در ارتباط هستیم اما آیا می دانیم چگونه به طور موثر ارتباط برقرارکنیم؟ این کارگاه بر روی ارتباط موثر کلامی و غیر کلامی، مهارت های گوش دادن فعال، نوشتن/نوشتن پیامک و آگاهی بیشتر از زبان بدن تمرکز دارد. این کارگاه بسیار تعاملی و پر از فعالیت های بسیاری برای توسعه مهارت های ارتباطی ما است.

مهارت های ارائه
سخنرانی در جمع به عنوان یکی از ترس های اصلی افراد رتبه بندی می شود… با این حال، بسیاری از زنان و دختران ما باید یاد بگیرند که چگونه به طور مؤثرتری ارائه دهند تا بتوانند موفق شوند. بسیاری از زنان ما مشاغل کوچکی دارند، آنها باید محصولات یا خدمات خود را ارائه/فروش کنند تا امرار معاش کنند. در این کارگاه، مراحل ساده‌ای را به آن‌ها نشان می‌دهیم که برای انجام یک ارائه باید دنبال کنند، به شرکت‌کنندگان زمان می‌دهیم تا برنامه‌ریزی کنند و سپس یک ارائه کوتاه به یک گروه ارائه می‌کنیم. تسهیلگران ما به آنها بازخورد می دهند.

هدف گذاری
این مفهوم اغلب برای زنان و دختران ما مفهوم جدیدی است، با این حال، ما معتقدیم که نشان دادن اهداف به آنها، چرایی اهمیت آنها و سپس طی کردن فرآیند تعیین اهداف برای آنها بسیار سودمند است. ما اغلب از استراتژی تنظیم هدف هوشمند استفاده می کنیم و همیشه برای طراحی برنامه ای برای دنبال کردن زمان می گذاریم. وقتی شرکت‌کنندگان کارگاه را ترک می‌کنند، چشم‌انداز روشنی از هدف، گام‌های رسیدن به آن دارند و متعهد می‌شوند که «امروز یک اقدام» را انجام دهند تا به حرکت خود ادامه دهند.

“هدف بدون برنامه فقط یک آرزو است.” آنتوان دو سنت اگزوپری

انگیزه
ما اغلب با احساس شوق و هیجان شروع به کار روی یک پروژه یا یک هدف می کنیم. با این حال، برای بسیاری از ما، حفظ انگیزه تا رسیدن به هدف خود می تواند یک چالش باشد. این کارگاه به شرکت کنندگان در مورد انگیزه آموزش می دهد، از کجا می آید؟ چرا گاهی اوقات احساس بی انگیزگی می کنیم؟ چگونه بر این امر غلبه کنیم؟ ما نکات عملی در مورد چگونگی حفظ انگیزه و حرکت طولانی تر ارائه می دهیم.

“اگر فکر می کنید می توانید یا فکر می کنید نمی توانید، در هر صورت حق با شماست!” هنری فورد

مثبت اندیشی
این کارگاه به شرکت کنندگان کمک می کند تا بفهمند که چگونه مثبت اندیشی جزء مهمی از پیشرفت شخصی و حرفه ای است. آنچه روی آن تمرکز می کنیم، تجربه می کنیم! این کارگاه دارای فعالیت های بسیاری برای عملی کردن مثبت اندیشی می باشد که از جمله آنها می توان به خودگویی، قالب بندی مجدد باورها، تاکیدات و استفاده از ژورنال سپاسگزاری اشاره کرد. شرکت کنندگان اغلب پس از این کارگاه احساس شادابی و انرژی می کنند.

پنج عادت سالم
ما مخلوق عادات هستیم. عادت یک الگوی رفتاری است که با تکرارهای مکرر آموخته می شود. آیا ما عادات سالم را در زندگی روزمره خود داریم؟ این کارگاه بر روی چیستی عادات سالم تمرکز دارد و ما به طور خاص به 5 عادت سالم نگاه می کنیم. ما فعالیت‌ها و استراتژی‌هایی را برای کمک به ایجاد و حفظ عادات سالم برای بهبود سبک زندگی، سلامت و سلامت روانی کلی زنان و دخترانمان ارائه می‌کنیم.

مهارت‌های رهبری
هرکسی این فرصت را خواهد داشت که در دوره‌ای از زندگی، رهبر یک تیم ورزشی، خانواده یا گروهی در کلاس باشد. بنابراین با در نظر گرفتن این موضوع، این کارگاه به عنوان مقدمه ای اساسی برای شناسایی ویژگی های رهبری خوب، توسعه اعتماد به نفس در رهبری و داشتن هدف و چشم انداز روشن در زمان یک رهبر طراحی شده است.

مدیریت استرس
بسیاری از ما گاهی اوقات احساس اضطراب، غرق شدن، نگرانی و ناراحتی می کنیم. استرس بخشی از زندگی است، ما باید با آن کنار بیاییم و سازگار شویم. در این کارگاه ما در مورد انواع علائم استرس، تاثیر آن بر ما و نحوه مقابله با عوامل استرس زا صحبت می کنیم. این کارگاه شامل بسیاری از فعالیت ها و نکات عملی برای مدیریت موثرتر استرس است. اگر استرس خود را کنترل نکنیم، استرس ما را کنترل خواهد کرد!

آموزش جنسی (برای دختران 15 تا 18 ساله)
متأسفانه، بسیاری از دختران و زنان جوان در جوامع ما آموزش جنسی بسیار کم یا اصلاً دریافت نمی کنند. ما محیطی امن با احترام به فرهنگ محلی برای آموزش جنسیت به آنها فراهم می کنیم. تسهیل‌کننده اصلی ما، ارین سینگ (پرستار دارای گواهی) با اصول فیزیولوژی اعضای بدن زن/مرد، پیشگیری از بارداری و بیماری‌های مقاربتی و تأثیرات اجتماعی و عاطفی بارداری نوجوانان شروع می‌کند. ما تمرکز عمده‌ای بر روابط، چیستی یک رابطه سالم، نحوه برقراری ارتباط با یک دوست پسر، و همچنین مفهوم رضایت و تجاوز جنسی داریم. اگرچه یک موضوع جدی است، اما ما این کارگاه را به شیوه ای سرگرم کننده ارائه می دهیم که در آن دختران می توانند بخندند، بخندند و با خیال راحت سؤال بپرسند و احساس احترام کنند.

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • Букмекерская контора 1xBet является очень популярных на рынке. 1xbet мобильная Большой выбор спортивных и киберспортивных событий, множество открытых линий, высочайшие коэффициенты. Также, БК имеет обширный функционал и одна из немногих дает возможность совершать ставки по специальным промокодам. Используя промокоды, вы можете получить реальный денежный выигрыш, не внося абсолютно никаких средств. Фантастика? – Нет, Реальность Узнать актуальный промокод вы можете прямо сейчас, однако использовать его необходимо в соответствии с условиями и инструкциями, которые приведены ниже.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

وقت مشاوره بگیرید