چرا مشاوره و روان درمانی آنلاین را انتخاب کنید

خیلی از مردم سالهاست که اختلافاتی را درون خانواده خود تجربه می کنندو یا درگیرهای ذهنی دارند ولی از مشاور و درمانگر کمک نمی گیرند. این قابل درک است ، به طور کلی ، شاید هزینه مشاوره و روان درمانی در منطقه ای که شما زندگی می کنید گران است و یا اینکه در محل زندگی شما یک مشاور خانواده یا درمانگر وجود نداشته باشد  و شما  مجبور باشید مسافت زیادی را  را طی کنید.

همه اینها را فراموش کنید ، برای مشاوره و درمان آنلاین کافیست از طریق واتساپ وارد شوید:  حال و هوای شما هر چه باشد ، می توانید از طریق اینترنت کمک بگیرید.

چرا مردم از مشاوره خانواده آنلاین استفاده می کنند؟

خوب ، این به نفع بسیاری از مردم است. احساس اضطراب در مورد مسافرت یا پزشکانی که در مقابل آنها احساس خجالت می کنید را فراموش کنید . تمام مشکلات  را می توان بصورت آنلاین و به راحتی از خانه خود ، با یک متخصص واقعی در میان گذاشت. مهمتر از همه مشاوره آنلاین مقرون به صرفه است.  شما قادر خواهید بود دلیل مشکلات واقعی خود را جستجو کنید و راه بهبودی را شروع کنید.

 

مقایسه مشاوره و روان درمانی آنلاین بامشاوره و روان درمانی حضوری

این سوال متداول است ، تفاوت مشاوره تصویری از طریق واتساپ  با حضوری چیست؟ حقیقت این است: آنها واقعاً با هم تفاوتی ندارند. با این حال ، بعضا گفته میشود که مشاوره آنلاین بسیار مفیدتر است و بسیار راحت تر از مراجعه به یک متخصص بصورت حضوریی به شما خدمات می دهد.

مشاوره و روان درمانی آنلاین بسیار جذاب تر است زیرا روشی آسان تر برای صحبت با یک متخصص در مورد نگرانی های شما به شما ارائه می دهد. با این حال ، مشاوره فقط از طریق تماس تصویری با واتساپ  وجود ندارد روش دیگری وجود دارد که می توانید از آن به صورت آنلاین بهره مند شوید. شما همچنین می توانید از طریق مشاوره و یا گفتگوی درمانی از طریق تلفن بهره مند شوید و حتی اگر بخواهید می توانید پیامک بزنید.این روش در مواقعی کاربرد دارد که خجالت می کشید  سخنان خود را از طریق تماس تصویری واتساپ مطرح کنید.همه این کارها را می توانید از هرجای دیگری که دوست دارید مانند خانه یا کافی شاپ انجام دهید. بدون استرس نشستن رو در رو با یک غریبه. همچنین ، هر زمان که بخواهید می توانید این کار را انجام دهید ، به جای اینکه طبق  یک برنامه دقیق بروید

دیگر دلایل درخواست مردم برای  مشاوره و روان درمانی غیر حضوری چیست؟

دلایل بی شمار دیگری هم وجود دارد که ممکن است قادر به مراجعه  حضوری نباشید. به عنوان مثال ، ممکن است به دلیل سایر تعهدات وقت نداشته باشید که به روانشناس و مشاور مراجعه کنید. یا ممکن است ناتوانی داشته باشید که به شما اجازه را  نمی دهد که به تنهایی نزد مشاور و روان درمانگر بروید.

چرا وقتی می توانید با چند کلیک کلیک یک دکمه – یا لمس روی صفحه تلفن خود ، با یک متخصص حرفه ای متخصص صحبت می کنید ، این مبارزات را پشت سر بگذارید.

 

روانشناسی و مشاوره آنلاین چگونه انجام می شود؟

روش های مختلفی وجود دارد که مشاوره آنلاین کار می کند و مهم این است که شما گزینه های مختلفی را برای برقراری ارتباط درک کنید. شما می توانید از طریق تماس تصویری واتساپ و یا تماس های تلفنی یا تماس های ویدئویی با استفاده از نرم افزاری مانند ادوب کانکت استفاده کنید. همچنین شما می توانید از تلفن ، تبلت، رایانه شخصی یا لپ تاپ استفاده کنید. این واقعاً به خود شما و نحوه ارتباط شما بستگی دارد.

 

آیا درمانگران مختلفی برای انتخاب وجود دارند؟

بله ، مطمئناً شما می توانید یک مشاور آنلاین پیدا کنید که به طور خاص شما و نیازهای شما از آنچه می خواهید از طریق درمان دریافت کنید ، متناسب باشد. و می توانید انتظار داشته باشید که از طیف متنوعی از درمانگران انتخاب کنید.

 

بهره مندی از زوج درمانی آنلاین

باور کنید یا نکنید ، بیشتر زوجین در طول رابطه خود دچار نوعی استرس می شوند. اکثر زوجین این مدیریت را انجام می دهند ، با این وجود بسیاری از زوجین برای نجات رابطه خود به زوج درمانی نیاز دارند.

درمان برای زوجین به مشکلات اصلی ایجاد کننده استرس پی خواهد برد و به شما در تشخیص مشکلات کمک می کند.اما در اینجا موضوع مهم است ، صحبت رو در رو با یک غریبه در حالی که زن و شوهر تعداد زیادی از زوج ها را از این امر منصرف می کند. به همین دلیل است که بسیاری از زوجین برای حل روابط خود درمانگران آنلاین را انتخاب می کنند.

 

هزینه های آنلاین مشاوره و روان درمانی چقدر است؟

البته یکی از بزرگترین سوالات این است که هزینه درمان آنلاین چقدر است؟ در اینجا خبر خوب وجود دارد ، این درمان در مقایسه با درمانگران ساختمان فیزیکی بسیار مقرون به صرفه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

وقت مشاوره بگیرید